Bursa'da Gezilecek Yerler, Mekanlar ve Etkinlik Rehberi

Bursa'da Gezilecek Yerler, Mekanlar ve Etkinlik Rehberi
  • 02/02/2017
  • Blog
  • 1031

Bursa, kültür turizmi açısında oldukça zengin bir ilimiz olmasının yanı sıra, kış ve yaz turizmi, doğa severler için doğa turizm açısından da oldukça zengin bir yelpazeye sahip güzel bir ilimizdir. Hal böyle olunca gezginlerin her mevsim gezip görebileceğiniz bir çok yer bulunuyor.

Web sitemizi de bu amaç doğrultusunda gezginlere, Bursa'da gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmalarının yanı sıra, gezdikleri yerlerin yakınlarında bulunan mekanları ve etkinlikleri kolayca keşfetmeleri sağlayarak daha iyi bir vakit geçirmesini sağlamak için faaliyete geçirdik.

Biz mümkün olduğunda yeni yerler, mekanlar ve güncel etkinlikler oluşturup sizlere sunmaya çalışacağız ancak sizde bizlere ve gezginlere yardımcı olmak için ücretsiz hesap oluşturarak mekan ve etkinlik ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz mekanın sahibi iseniz, sahipliğini doğrulayarak düzenleme iznine de sahip olabilir ve sürekli güncel tutarak daha fazla müşteriyi mekanınıza çekebilir ve gezginlerin her zaman güncel bilgiye sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Web sitemizde mekanlarınızı tanıtmak için bir çok araç bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse, resimler ve videolar ekleyebilir, konum aracı ile mekan konumunu ekleyerek, gezginlere kolay yol tarifi sunabilirsiniz. Ayrıca konum eklenildiğinde, 2 km çapındaki diğer mekanların sayfalarında yakındaki mekanlar listesinde otomatik olarak listelenirsiniz. Bu araçlarında dışında çeşitli özellik ve filtreler ekleyebileceğiniz araçlarda bulunmaktadır ancak sistemiz de sürekli geliştirmeler yaparak sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz ve çalışacağız.

Gezginler konum tespit sistemi ile gezilecek yerlere ya da mekanlara yol tarifi alabilir, mobil tarayıcıdan girdiğinizde konumu harita uygulamanıza aktarabilir, ayrıca kayıt olarak mekanlara yorum yazarak puan verebilir, beğendiğiniz bir yeri favori listenize ekleyebilirsiniz.

İlk makalemizi sizlere web sitemizi kısaca tanıtarak sunmak istedik. Bundan sonraki yazılarımızda daha çok Bursa'daki gezilecek yerler hakkında çeşitli bilgiler yazarak sizlere sunmak istiyoruz.

Herkese bol gezmeler dileriz..


  • 09/02/2017
  • 1153

Bursa Kitap Okusun Diye Şehir..

Bursa'da herkes kitap okuyabilsin diye Setbaşı Şehir Kütüphanesi 7 gün 24 saat kitap okumak isteyen herkese açık olacak. Bu g&uu..