• UBİAT 18. Tıp Öğrenci Kongresi 2017

UBİAT 18. Tıp Öğrenci Kongresi 2017

Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğu(UBİAT) olarak kuruluşumuzun 23.yılında 18.Ulusal Tıp Öğrenci Kongremizi düzenliyor olmaktan çok büyük bir sevinç ve gurur duyuyoruz. UBİAT olarak tek hedefimiz, hekimlik yolunda adım adım ilerlerken bir yandan da tıp dünyasındaki gelişmeleri takip ederek zamanı yakalayabilmektir. Hekim adayları olarak kendimizi her zaman güncel tutmamız ve her zaman yeni bilgilerle donatmamız gerektiğini, tıbbın gelişen nabzını tutmak ve gelecekteki tıbba yön vermenin biz genç hekim adaylarının görevi olduğunu biliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda konusunu 'Tıpta Güncel Yaklaşımlar' olarak belirlediğimiz kongremizde siz değerli hekim adayı arkadaşlarımızı da aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız.

Kongremiz 'Jinekoloji, Kardiyoloji, Üroloji, Genel Cerrahi, Onkoloji, Nöropsikiyatri, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi' gibi birçok bilimdalındaki son gelişmeleri kapsamaktadır. 3 gün sürecek olan kongre programımız, Cuma- Cumartesi zengin bilimsel program, Cumartesi çalıştaylar, Cuma akşam yemeği, Cumartesi gala yemeği, Pazar Uludağ ve Bursa gezilerinden oluşan sosyal programla yine dopdolu ve eğlenceli geçecektir.

UBİAT Hakkında

Topluluğumuz 28.04.1994 tarihinde Stj.Dr.Soyhan BAĞCI ve Stj.Dr.Savaş ÖZAY başkanlığında kurulmuştur. 20 yıldır Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin katkılarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyetlerini Uludağ Üniversitesi Kültür Daire Başkanlığı'na bağlı Bilim Toplulukları içinde sürdüren topluluğumuzun temel amacı hekim adaylarımızın bilimsel çalışmalarda yer almasını sağlayarak yeni ufuklar açmaktır. Bu amaçla bir çok etkinlik düzenleyen topluluğumuz Türkiye'deki diğer tıp fakültelerinin Bilimsel Araştırmalar Topluluklarıyla da koordineli bir şekilde çalışmaktadır.

Etkinliğin yapıldığı yere yol tarifi almak için "Etkinlik Programındaki" yer bağlantısına tıklayınız.

Etkinlik Programı

Bu etkinlik 26 Şubat 2017, Pazar Saat: 22:00 tarihinde sona erdi. Devam eden etkinliklere buradan ulaşabilirsin.
Başlama TarihiBitiş TarihiAçıklamaYer
24 Şubat 2017
Cuma Saat: 10:00
26 Şubat 2017
Pazar Saat: 22:00
--- Yok --- Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi, Nilüfer, Bursa
Etkinlik Bilgileri
Web Sitesihttp://ubiat.uludag.edu.tr/kongre2017