Barış Manço Kültür Merkezi, kültürel ve sanatsal etkinlikler için tasarlanmış, toplantı, konferans, tiyatro, sinema, sergi salonları ve açık gezinti alanlarından oluşuyor.

Bodrum katta 35 araçlık kapalı otopark alanı, farklı büyüklükte üç adet halk oyunu koro çalışması, saz eğitimi, tiyatro çalışmaları için kullanılabilecek, amatör topluluklar için çalışma salonları, açık ve kapalı sergi salonları ile bağlantılı 150 kişilik kafeterya yer alıyor.

Zemin katta ise konferans ve tiyatro amaçlı 750 izleyici kapasiteli, sabit oturma düzenli salon, 500 kişi kapasiteli bölünebilir konferans salonu, 80 ve 100 kişilik 2 adet sinema salonu bulunuyor. Ana giriş holü fuayelerle salonları, kültür köprüsü ile kütüphaneyi, kademeli olarak da sergi salonlarını birbirine bağlıyor.

Barış Manço Kültür Merkezi'nin birinci katında ise 4 adet resim, heykel, seramik, halıcılık, ahşap oymacılık, fotoğrafçılık vb. hizmet verebilecek atölyeler yer alıyor. Ayrıca bu katta yönetim odaları da bulunuyor. Barış Manço Kültür Merkezi'nin tüm mekanlarında özürlülerimiz için özel giriş ve çıkışlar, oturma yerleri, wc ve rampalar yer alıyor.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akıllı Saatlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit

Barış Manço Kültür Merkezi
0

0 yorum


Genel Özellikler
Ekleme Tarihi04/02/2017
ŞehirBursa
İlçeYıldırım