Korupark Alışveriş Merkezi 165.286 m2 toplam inşaat alanı ve 71.267 m2 kiralanabilir alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor.

İki kapalı otopark, üç çarşı ve bir sinema katından oluşan Korupark Avm büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan atriumu ve mağaza karması ile Bursa'da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren farklı bir avm olma özelliği de gösteriyor.

196 seçkin mağazada binlerce markanın ürününe ulaşılabilen Korupark Alışveriş Merkezi'ni farklı kılan özelliklerden birisi de 50'ye yakın markanın ilk defa Bursa'da Korupark'ta açılmış olması. Toplam 69 ülkede 3 binden fazla mağazası bulunan dünyaca ünlü giyim markası ZARA ve Inditex grubunun tüm alt markalarının da Korupark içerisinde yer alması alışveriş merkezini farklı kılan özelliklerden. Türkiye'de aynı çatı altında ilk kez bir araya gelen dünya markaları da Bursa'da Korupark'ta yer alıyor.

Beymen, Boyner, C&A, Marks&Spencer, Mudo, Vakko gibi büyük mağazalar da alışveriş merkezinde yerini alan önemli markalar. Alışveriş merkezi içerisinde 12 bin metrekarelik alanı ile hizmet veren Kipa Extra ve binlerce ürün çeşidi ile Koçtaş yapı market de bulunuyor.

Türk ve dünya mutfağından farklı alternatif tatların yer aldığı food court alanında özel oturma alanlarına sahip restoranlar ve cafelerde yer almakta. 2500 metrekarelik çocuk eğlence merkezi de çocuk, genç, yaşlı her yaş grubunun uğramadan geçemediği mekanlardan.

Bursa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Korupark, en büyük sinema kompleksine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Cinetech Korupark sinemaları 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile son teknolojiyi Bursalılarla buluşturuyor. İki katan oluşan Cinetech Sinemaları'nda birinci katta fuaye alanı bulunurken, ,kinci katta büfe ve salonlar yer alıyor.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akıllı Saatlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit

Korupark Alışveriş Merkezi
0

0 yorum


Genel Özellikler
Ekleme Tarihi07/02/2017
ŞehirBursa
İlçeOsmangazi
Yer Bilgileri
AdresEmek Adnan Menderes, Mudanya Yolu 9. Km No:2 Osmangazi
Telefon0224 242 35 35
Web Sitesihttp://www.korupark.com.tr