Kuruluş çalışmalarına 2014 yılında başladığımız Sanat Mahal, hummalı inşaat ve altyapı çalışmalarından sonra 2015 yılının ekim ayında Bursa'nın kültür-sanat hayatı içindeki yerini almıştır.

Sanat Mahal, iki yüz yetmiş kişi kapasitesindeki Büyük Salon'uyla, ülke içinde ve dışında çalışmalarını sürdüren tiyatro gruplarının, müzisyenlerin, dans ve performans ekiplerinin, Bursa seyircisiyle buluşma mahali olmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde bulundurduğu iki adet sinema salonu, vizyon filmlerinin yanı sıra çeşitli sinema söyleşisi ve etkinlikleriyle de Bursalı sinemaseverlerle buluşacaktır.

Sanat Mahal'in Stüdyo Sahnesi ise mesleki atölye çalışmaları, sanat söyleşileri ve seminerlerine ev sahipliği yapacak, bütün katılımcılara ilgi alanlarını genişletme ve yetkinliklerini geliştirme olanağı sunacaktır.

Bunlara ek olarak, Sanat Mahal kitabevi kendi seçkisini sunmakla kalmayıp bütün öğrenci ve okuyucuların ihtiyaçlarına yönelik faaliyetini sürdürecektir. Belirli aralıklarla düzenleyeceğimiz imza günleri, çağdaş edebiyat yazarlarıyla Bursalı okurun buluşma noktası olacaktır.

Pek tabii ki bütün bu süreçte sıcak çayımız kafemizden eksik olmayacak, keyifli bir çalışma ve buluşma alanı sunacaktır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Akıllı Saatlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit

Görükle Sanat Mahal
0

0 yorum


Genel Özellikler
Ekleme Tarihi02/11/2016
ŞehirBursa
İlçeNilüfer
Yer Bilgileri
AdresSakarya Mah. Atatürk Cad. No:90, 16285, Görükle
TelefonGişe : +90 (224) 483 21 61 Ofis: +90 (224) 483 21 62